poniedziałek, 7 maja 2012

Pracowicie i obficie

Moja majówka była bardzo pracowita- napiętrzyło się rzeczy  w Radosnej  Twórczości  do wyprostowania  więc  prostowałam  Mimo intensywności mojej pracy  jeszcze wiele pozostało …ale dam rade…..no w zasadzie to muszę…..
Ale nie narzekam…..nie narzekam bo  na dzień dobry majowych ferii   dostałam Wyróżnienie  Gościnnej  Projektantki  Reni  z Szuflady za mój węgierski recykling  Ponieważ  wcześniej nie  było sposobności muszę  się pochwalić czym  ostatnimi czasy zostałam obdarowana.
Na początek Błękitna Anielinka którą  los mnie obdarzył  na Candy u Yolci .Specjalnie napisałam ,że los – bo kiedy  losowana była obserwatorka zamiast jednego zostały wyciągnięte  dwa w  jeden w tym jeden   rodem  z   e-wkowa .I tym sposobem  Anielinka dzięki  zrządzeniu losu trafiła  do mnie –teraz  odpoczywa  zdobiąc  błękitne ściany mojej pracowni. Yolciu – dziękuję.


Obdarowana też zostałam taką oto skarbnicą wiedzy którą zamierzam wykorzystać w swoich pracach.

A ponieważ nie znam osobiście osoby ,która mi to podarowała a wiem ,że zagląda czasem na mojego bloga…tą drogą chciałam jej podziękować za tak miły prezent.
Pani Lidio dziękuję……….bardzo ale to bardzo …..

A na koniec jeszcze jakaś migawka z Moich majówkowych spacerów wiślanymi bulwarami ………
Najbardziej zadowolony z spacerów był Nastek  albowiem rozpoczął sezon kąpielowy w naszej królowej rzek Wiśle.


6 komentarzy:

 1. Kochana, wyróżnienia gratuluję i bardzo się cieszę, że Reni doceniła Twoją kreatywność! Anielinka śliczna , książka z aplikacjami to prawdziwy skarb i czekam na połączenie Twoich pomysłów z książkowymi, bo podejrzewam, że efekt będzie piorunujący:) Pozdrawiam serdecznie (Nastka również;)) Marta

  OdpowiedzUsuń
 2. Ewciu kochana, wyróżnień i prezentów gratuluję, a jak już posiądziesz wiedzę na temat aplikacji, to ja poproszę poduszkę z Nastkiem:)))) Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 3. się Pani poszczęściło :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to jeszcze jak Pani kochana i to jeszcze jak....

   Usuń
 4. Gratulacje, niezależnie zapraszam do mnie po wyróżnienie przyznane dzisiaj, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tylko pozazdrościć ;D Ale kto sam obdarowuje... do tego wraca z nawiązką :D:D:D:D Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

...Dobrzy przyjaciele muszą sobie wszystko mówić nawet jeśli nie jest to przyjemne....:-)

Print Friendly and PDF
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...